Pár věcí o mé osůbce

Se zlámanými beaty jsem se prvně setkala někdy v roce 95, kdy se mi do rukou dostalo první junglový 2CD od Metallheadz. To mě vzalo za srdce a od tý doby ještě nepustilo.

Gramce trápím od roku 1999, kdy jsem začínala s Mutaphone Sound Systém. Nejprve to bylo v klubu 16 ve Zlíně, později, už jako samostatná jednotka v olomouckém Depu a chill out klubíku Metro.

V roce 2001 jsem začala spolupracovat s ostravskou agenturou Ext-dust Rainbow a stala se součástí jejich bookingu. Následovalo vystupování na Slim Slam Drums a parties/klubech v podstatě po celé ČR i SR.

Rok 2002 přinesl spolupráci s DJ Ja-ne, DJ Forestem, J.A.F. sound systemem a dalšími skvělými lidmi a partičkami ...

Kromě samotného hraní se snažím přiložit ruku k dílu i v rámci realizace dnb akcí, klubovek a openairů. V současné době mimo jiné pořádám vlastní pravidelné drum'n'bassové večírky Massive ve znovuotevřeném olomouckém klubu Metro, sérii akcí Bass Hysteria a spolupracuji na dnb klubovkách FreeBass v Hranicích.
Poslední dobou mě čím dál více lákají breakbeatové vody a mám v plánu zrealizovat nějaké menší akcičky i v tomto stylu.

Aktuálně jsem také součástí volného sdružení Basstards, zaměřeného na undergroundové taneční styly (dnb, jungle, breakbeat, ...)..